X
تبلیغات
انتخابات - آخرین نتایج انتخابات مجلس هشتم
آخرین اخبار انتخابات


آخرین نتایج انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در حال اعلام است. «فردا» گزارش لحظه به لحظه این نتایج را به اطلاع می رساند.
نتایج آرای انتخابات مجلس هشتم در حال اعلام است.

به گزارش «فردا»، آخرین نتایج اعلام شده حوزه های مختلف انتخابیه بر اساس زمان اعلام بدین شرح است:


--------------------------------------------------------------------------------


 انتخابات لردگان به دور دوم کشیده شد
هيچ يك از نامزدهاي انتخابات مجلس هشتم در حوزه انتخابيه لردگان موفق به كسب حد نصاب لازم براي ورود به مجلس نشدند. جعفر علي پور بهزادي 23هزار و 705 راي و ظاهر خالدي 19 هزار و 661 راي كسب كردند. ظاهر خالدي اصولگرا و جعفر علي پور بهزادي كانديداي ائتلاف اصلاح طلبان است.
 
لنجان
«محسن كوهكن» عضو هيئت رئيسه مجلس هفتم، از حوزه انتخابيه لنجان وارد مجلس شد. محسن كوهكن با بيان اينكه بيش از 30 درصد آراي مردم لنجان را كسب كرده است، از انتخاب خود به عنوان نماينده مردم لنجان در مجلس هشتم خبر داد. وي با بيان اينكه بين 18 كانديدا رقابت وجود داشته‌است، اضافه كرد: با اختلاف حدود 7000 راي نفر اول شدم.
 
 مريوان و سروآباد
اقبال محمدي نامزد ياران خاتمي در حوزه انتخابي مريوان وسروآباد به پيروزي قاطع در اين شهر دست يافته است. مردم اين شهر پس ازدريافت خبر نتايج نهايي آرا به خيابان ها آمده و پيروزي يكي از ياران خاتمي را جشن گرفته اند. شايان ذكر است ميزان مشاركت در اين دوره انتخابات به سبب تاييد يكي از نامزدهاي ائتلاف اصلاح طلبان رشد چشمگيري داشته است. درانتخابات مجلس هفتم ميزان مشاركت در اين حوزه در حدود 13 درصد بوده است.
 
تنكابن و رامسر
از مجموع 107 هزار و 135 راي آقاي ابولفضل نيكنام با 35 هزار و 959 راي حايز اكثريت آراي شد.
 
مهاباد
از مجموع 59 هزار و 966 راي آقاي جلال محمودزاده با 30 هزار و 799 راي حايز اكثريت آرا شد.

آمل
از مجموع 127 هزار و 963 راي عزت‌الله يوسفيان ملاء با تعداد 50 هزار و 240 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
اردستان
از مجموع 24 هزار و 78 راي سيدمصطفي طباطبايي‌نژاد با تعداد 11 هزار و 447 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
قروه
از مجموع 81 هزار 446 راي سيدعماد حسيني با تعداد 29 هزار و 524 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
خمين
از مجموع 51 هزار و 540 راي محمدحسين مقيمي با تعداد 29 هزار و 244 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
درگز
از مجموع 35 هزار و 954 راي ماخوذه عليرضا صميمي با تعداد 12 هزار 346 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
اردكان
از مجموع 35 هزار و 712 راي محمدرضا تابش با تعداد 14 هزار و 362 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
شهرضا، سميرم و سفلي
از مجموع 57 هزار و 261 راي عوض حيدرپور شهرضايي با تعداد 24 هزار و 65 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
سنقر و كليايي
از مجموع 48 هزار و 3 راي محمدحسين حيدريان با تعداد 15 هزار و 696 راي حائز اكثريت آرا شد.

 
 شیراز
در شهر شيراز سيدحسين ذوالانوار، جعفر قادري و سيد احمدرضا دستغيب فرزند سيد علي‌اصغر، هم‌اكنون بيشترين آرا را به خود اختصاص داده‌اند كه دو نفر اول نامزدهاي ليست جبهه متحد اصولگرايان هستند.
 
نوروزآباد
 در شهرستان نوروزآباد در استان فارس ممسني مرادي از اصولگرايان، به مجلس راه یافت.
 
سپیدان
در شهرستان سپيدان سيدعنايت‌الله هاشمي از ليست جبهه متحد اصولگرايان، حائز اكثريت آرا شد.
 
مرودشت
از مرودشت علي‌اكبر قبادي از ليست جبهه متحد، به مجلس راه یافت.
 
كازرون
شاهين محمدصادقي نامزد جبهه متحد
 
لامرد
محمدعلي حياتي كانديداي جبهه متحد اصولگرايان
 
فسا
محمدحسن دوگاني
 
استهبان
سقائي
 
فيروزآباد
موسوي سرچشمه نامزد جبهه متحد اصولگرايان
 
رقابت دراقلید، آباده و جهرم به دور دوم کشید
در شهرستان‌هاي اقليد، آباده و جهرم رقابت‌ به دور دوم كشيده شد كه در آباده نامزد جبهه متحد اصولگريان محمدي و محمدجاني، در اقليد، رحماني و طاهري و در جهرم شجاعي و رضائي با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.

لارستان
در این شهر با پايان يافتن شمارش آرا حسني كانديداي مستقل به مجلس راه یافت.
 
سروستان
كوهي
 
داراب
افشاري، كانديداي مستقل
 
بم
موسي غضنفرآبادي.

 
بابك
مصطفي رضا حسيني.

 
سيرجان
شهباز حسن پور.
 
كهنوج و منوجان
مصطفي اميري.
 
رفسنجان
 شيخ حسين هاشميان.

زرند
حسين اميري.

بافت
محمد تقي بختياري.

پاوه و اورامانات
از مجموع 79 هزار و 258 راي ماخوذه، سيدفتح‌الله حسيني با كسب 31 هزار و 567 راي حائز بيشترين راي شد و به مجلس راه يافت.

كنگاور، صحنه، هرسين، بيستون و دينور
سيد جواد زماني با كسب 34 هزار و 402 راي از مجموع 84 هزار و 130 راي ماخوذه حائز بيشترين آرا شد.

دور دوم رقابت در قصرشيرين، گيلانغرب و سرپل ذهاب
هيچ يك از نامزدها موفق به كسب حدنصاب آرا نشده و رقابت فرهاد تجري و فتح‌الله حسيني به دور دوم انتخابات كشيده شد.
 
انتخابات در ميانه به دور دوم كشيده شد
 از ميان كانديداهاي شهرستان ميانه از توابع استان آذربايجان شرقي سيدبهلول حسيني، محمدرضا حاج‌اختري، سيد حسين هاشمي و محمدعلي مددي به دليل عدم كسب يك چهارم آراء نتوانستند در مرحله اول به عنوان نماينده انتخاب شوند.

 
تفت و ميبد
از كل آراي ماخوذه 46 هزار و 823 برگ راي سيدجلال يحيي‌زاده فيروزآباد با 31 هزار و 51 راي حائز اكثريت آرا شد.

قائنات
از كل آراي ماخوذه 87 هزار و 376 برگ راي موسي قرباني با 44 هزار و 654 راي حائز اكثريت آرا شد.

نطنز و بخش قمصر
از كل آراي ماخوذه 32 هزار و 757 برگ راي محمد ضابطي طرقي با 11 هزار و 631 راي حائز اكثريت آرا شد.

لنگرود
از كل آراي ماخوذه 62 هزار و 884 برگ راي مهرداد يائوج لاهوتي با 24 هزار و 172 راي حائز اكثريت آرا شد.

بهشهر و نكاء و گلوگاه
از كل آراي ماخوذه 140 هزار و 940 برگ راي احمد علي مقيمي با 46 هزار و 243 راي حائز اكثريت آرا شد.

بندرانزلي
از كل آراي ماخوذه 54 هزار و 31 برگ راي حسن خسته‌بند با 24 هزار و 557 راي حائز اكثريت آرا شد.

لاهيجان
از كل آراي ماخوذه 82 هزار و 469 برگ راي يوسف قاسمي گولك با 21 هزار و 552 راي حائز اكثريت آرا شدد.

بيجار
از كل آراي ماخوذه 46 هزار و 552 برگ راي بهمن مرادنيا با 12 هزار و 400 راي حائز اكثريت آرا شدند.

دشتستان
از كل آراي ماخوذه 109 هزار و 145 برگ راي جوانشير كدخداپور با 29 هزار و 305 راي حائز اكثريت آرا شدند.

محلات و دليجان
از مجموع آرا ماخوذه 35 هزار و 954 راي عليرضا سليمي با 12 هزار و 346 راي حائز اكثريت آرا شد.

گرمي
از مجموع 50 هزار و 220 راي ماخوذه ولي اسماعيلي 13 هزار و 405 راي راي حائز اكثريت آرا شد.

سمنان
از مجموع 67 هزار و 936 راي مصطفي كواكبيان با مجموع 20 هزار و 789 راي حائز اكثريت ارا شد.

رزن
از مجموع 46 هزار و 697 راي محمد مهدي مفتح با مجموع 33 هزار و 19 راي حائز اكثريت آرا شد.

آباده بوانات و خرم ديد
از مجموع 79 هزار و 380 راي داود محمد جاني با مجموع 12 هزار و 370 راي و محمود محمدي با 10 هزار و 442 راي به دور دوم راه يافتند.

زرند و كوه بنان
از مجموع 72 هزار و 456 راي حسين اميري خامكاني با مجموع 29 هزار و 802 راي حائز اكثريت آرا شد.

دامغان
از مجموع 41 هزار و 764 راي حسن ملك محمدي با 10 هزار و 649 راي حائز اكثريت آرا شد.

فريدون، فريدون شهر و چادگان
 از 78 هزار و 653 راي بهمن محمدي با 21 هزار و 280 راي حائز اكثريت آرا شد.

شيروان
 از 75 هزار و 189 راي محمدرضا حسيني‌نژاد با 31 هزار و 700 راي حائز اكثريت آرا شد.

اسدآباد
از 56 هزار و 446 راي اكبر رنجبرزاده با 15 هزار و 594 راي حائز اكثريت آرا شد.

تفرش
از 41 هزار و 103 راي بهمن اخوان با 17 هزار 746 راي حائز اكثريت آرا شد.

سلماس
از 71 هزار و 618 راي علي اكبر آقايي مقانجويي با 34 هزار و 935 راي حائز اكثريت آرا شد.

پل دختر
از 46 هزار و 587 راي علي كائيدي با 22 هزار و 376 راي حائز اكثريت آرا شد.

نائين
از 33 هزار و 121 راي حسين حسني بافراني با 17 هزار و 478 راي حائز اكثريت آرا شد.

نهاوند
از مجموع 84 هزار و 864 راي مهدي سنايي با 25 هزار و 716 راي حائز اكثريت آرا شد.

چناران و طرقبه
از 85 هزار و 79 راي محمد دهقاني نقندر با 38 هزار و 857 راي حائز اكثريت آرا شد.

نهبندان و سربيشر
از 48 هزار و 766 راي محمدرضا صابري با 14 هزار و 809 راي حائز اكثريت آرا شد.
 
سلسله و دلفان
از مجموع 102 هزار و 410 راي اخذ شده، محمد محمدي با كسب 29 هزار و 596 راي
 
كوهدشت
 از مجموع 109 هزار و 679 راي علي شاهرخي قبادي با 48 هزار و 786 راي
 
دور دوم در بروجرد
علاالدين بروجردي از مجموع 105 هزار و 812 راي با اخذ 53 هزار و 661 راي و هادي مقدسي با 26 هزار و 145 راي و هادي گودرزي با 25 هزار و 357 راي به دور دوم راه يافتند.

 
دورود و ازنا
از مجموع يكصد هزار و 625 راي عزت‌الله دهقان با 33 هزار و 78 راي به خانه ملت راه يافت.

 
آباده و بوآنات و خرمبيد
از مجموع ‪۷۹‬هزار ‪۳۸۰‬راي ماخوذه داود محمد خاني با ‪۱۲‬هزار و ‪۳۷۰‬راي و محمود محمدي با ‪ ۱۰‬هزار و ‪۴۴۲‬راي به دور دوم كشيده شد.

زرند و كوهبنانه
از مجموع ‪۷۲‬هزار ‪۴۵۶‬راي ماخوذه حسين اميري خامكاني با ‪۲۲‬هزار و ‪۸۰۲‬راي حائز اكثريت آرا شد.
 
شيروان
از مجموع ‪۷۵‬هزار و ‪۱۸۹‬راي ماخوذه محمدرضا حسين نژاد با ‪ ۳۱‬هزار ‪۷۰۰‬راي حائز اكثريت آرا شد.
 
اسلام آباد
از مجموع ‪ ۵۶‬هزار و ‪۴۶۴‬راي ماخوذه اكبر رنجبرزاده با ‪۱۵‬هزار و ‪ ۵۹۴‬راي حائز اكثريت
 
بابل
از مجموع ‪ ۱۸۷‬هزارو‪ ۵۱۰‬راي صحيح، "محسن نريمان" با ‪ ۶۶‬هزارو‪ ۴۲۳‬راي به عنوان نماينده اول و "علي كريمي فيروزجايي" با ‪ ۵۷‬هزارو ‪ ۱۵۱‬راي به عنوان نماينده دوم به مجلس راه يافتند. حجت‌الاسلام "علي اكبرناصري" كه نماينده مردم بابل دردور هفتم مجلس شوراي اسلامي بوده است با ‪ ۴۷‬هزار و ‪ ۴۹۹‬راي سوم و "حسينعلي قاسم‌زاده" كه سه دوره گذشته نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي بوده است با ‪ ۱۸‬هزارو ‪ ۸۲۴‬راي هفتمين نفر اين حوزه شد. "محسن نريمان" استاندار سابق خراسان شمالي و دو دوره نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي با بيشترين راي مردم اين حوزه به مجلس راه يافت.
 
شهریار
از مجموع ‪ ۲۱۰‬هزار و‪ ۴۳۱‬راي ماخوذه، حسين گروسي توانست با كسب ‪۵۹‬ هزار و ‪ ۳۱۰‬راي حايز اكثريت آرا شود.
 
كاشمر، خليل‌آباد و بردسكن
محمدرضا خباز با كسب ‪ ۷۰‬هزار و ‪ ۹۶۱‬راي به عنوان نماينده حوزه انتخابيه كاشمر، خليل‌آباد و بردسكن انتخاب شد.
 
زابل و زهک
"عباسعلي نورا" با كسب ‪ ۴۸‬هزار و ‪۸۴۱‬ راي و "نظر دهمرده قلعه‌نو" با به دست آوردن ‪ ۴۰‬هزار و ‪ ۱۳۵‬راي به عنوان نمايندگان شهرستانهاي زابل و زهك به مجلس راه يافتند.
 
گلپایگان و خوانسار
از مجموع ‪ ۴۶‬هزار و ‪ ۹۸۴‬راي ماخوذه در اين حوزه، نكونام‌با كسب ‪ ۱۹‬هزار و ‪ ۷۰۴‬راي به مجلس هشتم راه يافت.
 
انتخابات حوزه نوشهر و چالوس به دور دوم کشید
هشتمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس به مرحله دوم كشيده شد.
 
دور دوم انتخابات در گنبد کاووس
فرماندار شهرستان گنبدكاووس با اعلام نتايج شمارش آراي انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه " گنبدكاووس وداشلي‌برون، گفت: انتخابات در اين حوزه به مرحله دوم كشيده شد.
 
نور و محمودآباد
از حوزه انتخابيه نور و محمود آباد احمد ناطق‌نوري از مجموع 89 هزار و 361 راي صحيح با كسب 43 هزار و 558 راي به مجلس شوراي اسلامي راه يافت.
 
رودبار
صمد مرعشي با كسب بيش از 20 هزار راي به عنوان نماينده مردم شهرستان رودبار انتخاب شد.
 
رباط کریم
حسن نوروزي، با بيش از 34 هزار رأي از آراي مأخوذه نماینده مردم رباط کریم شد.
 
مشکین شهر
یونس اسدی
 
اسد آباد
اکبر رنجبر زاده
 
نائین
حسین حسنی بافرانی
 
کنگاور
سید جواد زمانی
 
دماوند و فیروزکوه
شاهرخ رامین
 
خلخال و کوثر
بشیر خالقی
 
طبس
محمد کریم عابدی
 
دور دوم انتخابات در بافق ، ابرکوه ، خاتم و مهریز
کاظم فرهمند و محمد شیخ شاب بافقی به مرحله دوم راه یافتند.
 
محله دوم در رامیان و آزادشهر
مرادعلی منصوری و عباس حق‌پرست  به مرحله دوم راه یافتند.
 
دور دوم رقابت میان کاندیدهای آباده
داوود محمد جانی و محمود محمدی به مرحله دوم راه یافتند.
 
هشترود و چاراويماق
غفار اسماعيلي نامزد مستقل اما ماهيتاً اصولگرا در شهرستان هاي هشترود و چاراويماق با كسب بيشترين راي به عنوان نماينده منتخب مردم هشترود و چاراويماق در هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي معرفي شد.
 
بوكان
محمدقسيم عثماني با 36 هزار و 940 راي از 75 هزار و 879 راي ماخوذه به عنوان نماينده بوكان راهي بهارستان هشتم خواهد شد.
 
ماکو
از تعداد 97 هزار و 283 راي ماخوذه در شهرستان‌هاي ماكو و چالدران سليمان جعفرزاده با كسب 27 هزار و 561 راي به عنوان نماينده دوره هشتم مجلس شوراي اسلامي انتخاب شد.
 
فومن و شفت
علي ميرزايي فلاح آبادي با كسب 44 هزار و 56 راي از 98 هزار و 730 راي ماخوذه نمايندگي مردم شفت و فومن را برعهده گرفت.
 
کهکیلویه و بویر احمد
سيدعلي بزرگواري با 42 هزار و 901 رأي، با اختلاف 7 هزار و 559 رأي از رقيب اصلاح طلب خود پيشي گرفت.
 
گچساران و باشت
سيدقدرت‌الله حسيني، كانديداي حوزه نيز با 22 هزار و 830 رأي، اكثريت آرا را بدست آورد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند 1386ساعت   توسط مدیریت خبر  |